Aktywne filtry

259,00 zł
Torebka damska z naturalnej skóry. Aktówka skórzana idealna do pracy, biura mieści format A-4. Posiada długi pasek umożliwiający noszenie jej na ramieniu.
345,00 zł
Ekskluzywna torebka damska z naturalnej skóry. Aktowka o wykończeniu surowym nada stylizacji charakteru.
202,95 zł

Torebka damska z naturalnej skóry, doskonała na co dzień. Wygodny i funkcjonalny model mieszczący format A4.

235,00 zł

Torebka damska z naturalnej włoskiej, cielęcej skóry. Torebka skórzana prezentuje się bardzo elegancko, doskonała na co dzień. Posiada 2 komory każda zamykana na zamek oraz bocznie kieszonki na suwak. 

285,00 zł

Torebka damska z naturalnej włoskiej skóry. Bardzo pojemna, posiada 3 przegrody każda zamykana na zamek. Paski regulowane. Torebka jest bardzo praktyczna oraz dużo pomieści.

239,00 zł 209,00 zł

Torebka damska z naturalnej, włoskiej skóry. Uniwersalna i praktyczna. Torebka damska doskonale sprawdzi się na co dzień. 

329,00 zł

Torebka skorzana włoskiej kolekcji. Torebka damska wykonana z naturalnej, grubej skóry na długich uszach idealna na płaszcz. Wnętrze surowo wykończone. Środek stanowią 2 komory przedzielone kieszenią na suwak oraz mała kieszonka na zamek i 2...

279,00 zł

Torebka damska z włoskiej kolekcji, staranne i solidne wykonanie. Torebka skórzana idealna do pracy, biura . Format A-4. Wnętrze stanowią 2 komory przedzielone kieszenią na suwak. Dodatkowo posiada 3 małe kieszonki jedna z nich na zamek. Okucia...